Krmení….

Psi jsou od přírody uzpůsobeni k tomu, aby konzumovali celou škálu různých druhů potravin a získávali tak z každé z nich potřebné látky pro svůj vývoj a zdraví. Je nepřirozené je stále krmit jedním druhem stravy. Pravidelná změna potravy pomáhá zajišťovat aby žádná složka výživy dlouhodobě nescházela nebo jí nebyl nadbytek. Rozmanitost je součástí života. Kdo by chtěl jíst stejné jídlo každý den, několik měsíců nebo roků?
V dnešní době výrobci granulí neustále přicházejí s novými druhy a pestrostí použitých potravin, ale každý pes je jiný a co prospívá jednomu, nemusí vyhovovat druhému. Proto je velice složité najít kvalitní granule, které budou pejskovi chutnat a bude po nich dobře prospívat. O výživu svých miláčků se výrazně zajímám. Porovnávám značky granulí v jejich složení aby vyhovovaly potřebám našich fen co nejlépe.
Takové granule jsme našli,  granule výborné kvality značky Farmina a v roce 2014 jsme se stali členy FARMINA TEAM BREEDER chovatelského klubu ČR.
Nejdříve tuto značku ochutnaly naše tři fenky ve variantě Adult MAXI. Po jejich kladné recenzi :-), jsme pak u březí Abby-Gail přešli na granule PUPY MAXI, určené pro štěňata, které jsou však vhodné také pro březí a kojící feny. Mezi 3.– 4. týdnem po narození, začínáme krmit granulkami Farmina Baby Starter namáčenými v mléce i naše malá štěňátka.
Granule Farmina mají mnoho možností i příchutí. Díky rozmanitosti produktů značky Farmina můžeme granule pravidelně obměňovat  a tím zajistit pestrou stravu pro celou smečku. Věřím, že našim fenkám budou chutnat i nadále a já s klidným svědomím granulky Farmina Puppy Maxi, balím  na cestu do nových domovů i našim odchovaným štěňátkům.
O druhu, kvalitě i složení se můžete dozvědět více v příručce Team Breeder brochure canine.

.

.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 hodnocení, průměr: 5,00 z 5)